Moments In His Life

3. january 2013 at 21:18 | *Sárinqa* |  JEDNODÍLNÉ
Před začátke se chci omluvit Míše...pochopíš ;)
Doporučuji pustit tuto písničku, krásně se k tomu hodí! :)

Hnědovlasý chlapec vešel do opuštěného domu, kde vždy vládla dobrá nálada, avšak tentokrát tomu tak nebylo. Zavřel za sebou dveře, zeslabil světlo v místnosti a sedl si na parapet okna. Věděl, že musí zůstat silný, ale i tak mu po tvářích stékaly slané slzy. Věřil, že všechno bude v pořádku, že musí zůstat silný, hlavně pro ni. Emily, dívka, které patřilo jeho srdce, ležela už několikátý den v komatu a i když ji moc lidí nedávalo šance na probuzení, on věřil. Nedávno jí požádal o ruku a věřil, že jen co se probere, vezmou se a budou mít spoustu dětí, budou žít spokojený život na kraji Londýna. Věřil.
Every night in my dreams
I see you, I feel you,
S Emily se znali od dětství a byli nerozlučnými kamarády i v tu chvíli, kdy se stal se svou skupinou slavný. Přestěhovala se kvůli němu do Londýna, kde začal bydlet a podporovala ho, když mu každý den chodily nenávistné komentáře na twitteru, všude ho doprovázela, ale on si myslel, že je to pouze přátelství. Musel odjet na turné a když se z něj vrátil, zjistil, že má přítele. Žárlil na něj a tak zjistil, že jí bere víc než kamarádku. Emily v to tajně doufala, přála si tak moc opětovanou lásku Liama. Liam se odhodlal vyznat jí svou lásku a po pár dnech se spolu procházeli ruku v ruce po Londýně.
That is how I know you go on
Far across the distance
And spaces between us
Každou slzu, která mu stékala po tváři, setřel. Musel zůstat silný, přece tu stále byla naděje, že se probere a všechno bude jako dřív. Neměl jí nechat odcházet. Zrovna se oslavoval začátek jejich turné a ona musela odejít do studia. Měla odejít hned na začátku, s jejím kamarádem, se kterým tancuje ve skupině. Už od rána o tom Liam věděl, a i když neměl dobrý pocit, nechal jí odejít s tím, že na ní doma počká. Čekal dlouho do noci, ale ona nepřicházela. Zazvonil mu telefon, na který mu volal někdo z nemocnice. Kousek před studiem do nich vjel opilý řidič. On na místě zemřel a Emily upadla do komatu, ze kterého se možná již neprobere. Nechtěl přemýšlet nad tím, že by tu nebyla. Neměl by pro co žít.
You have come to show you go on
Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Doma ho to nutilo až moc vzpomínat a tak se vydal do nemocnice, ve které byl téměř 24 hodin denně. "Pan Payne, zase tu budete přes noc?" usmála se na něj povzbudivě starší sestřička, avšak Liam slabě zavrtěl hlavou. "Ne, dnes ne. Mají ke mně přijít přátelé." snažil se říct pevným hlasem, ale i tak se mu chvěl. Bez dalších slov došel k jejímu pokoji a lehce stiskl kliku. Vešel a spatřil ji ležet tak, jak byla asi před hodinou, kdy jí opustil. Sedl si k ní, pevně ji stiskl ruku a první slza si našla cestu ven.
Once more you open the door
And you're here in my heart
And my heart will go on and on
"A to je asi všechno, co se stalo." slabě se pousmál a pohladil ji po tváři. Vyprávěl jí, co se stalo nového a vždy doufal, že by mu mohla dát nějaký náznak toho, že ho slyší. Ale stále ležela pobledlá s vlasy trochu rozcuchanými a jindy červené tváře, na kterých byl vždy úsměv, vystřídal bledý obličej, bez známek jakéhokoli citu. "Dneska tu s tebou nebudu, kluci řekli, že se staví. Ale ještě něco." pohladil jí po světle hnědých vlasech. "Shut the door, turn the light off, I wanna be with you…" začal jí slabě zpívat její nejoblíbenější písničku, kterou jí každý večer zpíval před spaním.
Love can touch us one time
And last for a life time
And never let go till we're gone
"Zítra zase přijdu. Miluji tě." stíral si hořké slzy z tváře, dal jí teplý polibek na její prokřehlé rty a pomalu odešel z jejího pokoje. Loudal se chladným večerem, vítr si před ním pohrával s listím a vypadalo, že začne pršet. Po pár minutách chůze se tak opravdu stalo, ulice se téměř vyprázdnily a on to uvítal. Nebylo poznat, co jsou slzy plné bolesti a co pouhé kapky britského deště.
Love was when I loved you
Zlehka otevřel dveře, doufal, že jeho kamarádi ještě nedorazili. "Ahoj Liame." "Kámo, jak ti je?" "Jsi v pohodě?" "Jak je na tom?" Ptali se 4 chlapci jeden přes druhého a v Liamovi rostl vztek na celý svět. Kdyby s ní šel do toho studia, nebo kdyby jí nezdržoval a nebo kdyby jí dal jeden dlouhý polibek, teď si mohl užívat na turné a ona by teď byla už s ním. "Kluci, já chci být chvíli sám." dostal ze sebe klidným hlasem, až ho to samotného překvapilo a kluci neprotestovali, i když věděli, že je sám neustále a že by mu něčí společnost pomohla.
One true time I hold to
In my life we'll always go on
Zavřel dveře od jejich ložnice, zapnul rádio a ztěžka dopadl na velkou postel. "You know I'll be your life, your voice, your reason to be. My life, my heart is breathing for this. Moments in time i found the words to say. Before you leave me today." Zaslechl tiché tóny písničky, kterou ji dnes zpíval, protože ji tak milovala. Slzy mu opět smáčely bledou tvář, již se je ani nesnažil stírat. Po chvíli dozněly poslední tóny písničky a rádio zachraptělo. V tu chvíli mu zazvonil mobil, nuceně se zvedl a vyndal svůj mobil z kapsy od bundy.
Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
"To nemůže být pravda! Ona-ona žije!" snažil se říct, avšak hlas se mu zlomil bolestí, kterou pocítil. Ale když mu hlas v telefonu zopakoval, že je to pravda, hodil jím o zem, sesunul se k zemi a místnost zaplnily jeho vzlyky. Během několika okamžiků se otevřely dveře a do pokoje nakoukly čtyři hlavy chlapců s patrným smutkem na tváři. "Ona zemřela?" dostal ze sebe ztěžka chlapec s kudrnatými vlasy. Liam slabě kývl na souhlas a zadíval se na fotku, jejich fotku, která vznikla pár dní před nehodou.
Once more you open the door
And you're here in my heart
And my heart will go on and on
Kluci ho opatrně dostali do postele a přešli k rádiu, které vypnuli, ale Liam nespokojeně zavrčel. "Pusťte mi CD, jedno by tam mělo být." dusil v sobě vzlyky. "Liame?" zaslechl hlas, který neslyšel tak dlouho a posadil se. "Emily?" zašeptal a blonďáčkovi se oči zalily slzami. "Liame. Moc mě mrzí, že jsem na té oslavě moc dlouho nebyla. Ale za týden za vámi přiletím do Ameriky. Budu tam s tebou." uslyšel její zvonivý hlas a prudce vstal. "Snad se nezlobíš, že jsem vyndala tvé CD, ale věděla jsem, že si ho ještě před odjezdem na turné pustíš. Přijdu až pozdě a ráno zase brzy vstávám, ale chci, abys něco věděl. Skončím s tancováním, mám k tomu velký důvod, který ti osobně řeknu, až se uvidíme, ale aspoň ti napovím." zasmála se a Liam přišel ke zdroji zvuku. "Už dlouho asi nebudeme spolu jen my dva. Pozdravuj kluky a užijte si to. Miluji tě Liame." S tím to skončilo, ale nikdo se neodvážil promluvit. "Já mohl být táta!" vyběhl Liam pryč z pokoje.
You're here, there's nothing I fear,
And I know that my heart will go on
"Kam si myslíš, že jdeš?" zastavil ho Louis, když si všiml, že si jeho kamarád obouvá boty. "Ven." pokrčil rameny. "Dneska budeš radši doma. Jdi si dát třeba vanu, uvolní tě to." poplácal ho přátelsky po zádech Zayn a Liamovi se zablesklo v očích při vzpomínce, jak si Emily dávala vanu každý den, ale i nápadem. Kluci totiž tušili, že by si Liam byl schopný něco udělat. "Asi máš pravdu kámo." lehce se pousmál a odešel zase do své ložnice. "Potřebuješ něco?" usmáli se na svého kamaráda Niall s Harrym, ovšem on jen zavrtěl hlavou. "Jdu si dát vanu. Beru sluchátka, tak kdybych neodpovídal, mám je na uších." zamával před nimi sluchátky, které dostal k narozeninám od Emily. "Jasně. My budeme v obýváku. Máme tě rádi." řekli kluci sborově. "Já vás taky." pousmál se Liam taky a zavřel se v koupelně.
We'll stay forever this way
Napustil si horkou vanu, do které si vlezl a pustil si písničku Moments, při které se naplno rozbrečel. Šáhl do skříňky, jež se nacházela vedle vany a vytáhl z ní žiletku, kterou začal žmoulat v dlani. Přemýšlel, jestli to má udělat, přeci jenom tu má rodinu, kluky, fanoušky. Ale pak si vybavil ji a hned věděl, že to musí udělat. Tak moc chtěl být s ní. "Jdu za tebou, zlato." zadíval se na své předloktí, kam přiložil žiletku a udělal tři hluboké rány, které se ihned zalily rudou tekutinou. Během chvíle, jako by Liama opustila veškerá bolest a byl zaposlouchaný do písničky Moments, která mu stále hrála dokola. "Before you leave me today." zašeptal svou poslední větu a upadl do věčného spánku.
You are safe in my heart
And my heart will go on and on

Děkuji všem, kteří si Moments In His Life přečetli a budu moc vděčná, pokud zanecháte komentář nebo hvězdičku. :)) Tento příběh vznikl při poslouchání písničky Moments a písnička, která tento příběh prokládá je od Celine Dion. Dostala jsem nápad, ale příští ff už nedopadne tragicky (snad :DD) Takže ještě jednou všem děkuji! :)
Míšo- promiň, promiň, promiň!!! Já vím, že ses na to snad i těšila, ale já tě nemohla "zabít", jak jsi chtěla. Příště tam budeš a budete spolu žít šťastně až do smrti, jo? :) :D
A jinak chci moc poděkovat všem, kdo mě podporovali, abych jí napsala ve dvou dnech.. Vy víte ;)
Sárinqa :) x
 

8 people judged this article.

Comments

1 misice misice | 3. january 2013 at 22:24 | React

Bohový! ;*

2 Mischele Mischele | 4. january 2013 at 14:13 | React

úžasnýý,slovy se to nedá popsat,ale ten konec :-(

3 Sárinqa Sárinqa | Web | 4. january 2013 at 16:48 | React

[1]: Děkuju :) :*
[2]: děkuju moc :))) já vím, příště to snad dopadne líp :) x

4 jana jana | 28. january 2013 at 11:26 | React

tak to je krásný!!

5 Sárinqa Sárinqa | Web | 27. april 2013 at 16:35 | React

[4]: děkuju :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement