Complicated but Maybe it is love...? Prolog

4. february 2013 at 19:15 | *Sárinqa* |  Complicated but Maybe it is love...?
Jedna moje kamarádka mě inspirovala k napsání další povídky a já se rozhodla, že bude na víc dílů, i když jich nebude asi mnoho ;)
Takže- tady je, jak jsem ti slíbila, ale aspoň jsi mi řekla ten sen :D Bylo to zajímavé něco za něco :D I když kvůli tomu možná chytnu zítra špatnou známku, ale slib je slib ;) :D Snad se ti to bude aspoň trochu líbit ;)


Lexi je mladá sedmnáctiletá dívka, která chodí na střední školu. Když přijdete do jejího pokoje, na stole uvidíte spoustu pomačkaných papírů od úžasných kreseb, které podle ní nebyly povedené. Na kreslení byla velice talentovaná a podobné to bylo i ve sportu. Do jejího života také neodmyslitelně patřilo několik kamarádů a on. Ten, který ji tak bláznivě pomotal hlavu. Vždy když si na něj vzpomněla nebo ho potkala, koutky se jí roztáhly do úsměvu. Podle ní byl dokonalý, ale pár problémů to mělo. Kromě toho, že se sem tam potkali na chodbě a někdy se dokonce pozdravili, nic nebylo. A Lexi se rozhodla, že se s tím musí něco udělat, protože nebyla jediná, komu pomotal hlavu. A navíc, on byl v posledním ročníku a Lexi by si navždycky vyčítala, že mu to nedala najevo.

Louis je krásný kluk, který oslavil své devatenácté narozeniny. Patří mezi nejhezčí kluky v ročníku a pod jeho úsměvem roztála nejedna dívka. Moc dobře si to uvědomuje a šikovně toho využívá, jenže tím ublížil již nejedné dívce. Najde si konečně nějakou, do které se doopravdy zamiluje? Co se stane na párty, kde se setkají? Dají se dohromady nebo to bude komplikovanější a něco se zvrtne? Pokazí?


Tohle je prolog, kde jsme se mohli seznámit s hlavními hrdiny. Budu se jí snažit přidávat co nejčastěji a doufám, že si jí aspoň pár z vás přečte. :)
 

6 people judged this article.

Comments

1 Charlleen Charlleen | Web | 4. february 2013 at 21:18 | React

juu, Loui!! :) šup, šup další díl :P

2 misice misice | 4. february 2013 at 21:24 | React

Těšim se na další ;)) Tak se snaž ;** :D a jinak děkuju ;))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement