Psycholog analyzuje autoportréty chlapců z one direction

7. february 2013 at 15:00 | *Mischele* |  Gallery
One Direction odhalili vlastní portréty, cílem je získat peníze na charitu.
Kresby čtyř členů kapely se dnes prodávají na eBay.
Níže psycholog Jo Hemmings odhaluje skryté významy kreseb:
Zayn
Obrovský úsměv a dobře provedený obrázek - za chlapce, který žije v míru sám se sebou a má jasný smysl života.Dokonce dělá znamení míru s jeho prsty.Prozrazuje, že je šťastný v kapele, ale sám sebe vidí jako prostředníka.
Niall
Niall nakreslil základní kresbu, ústa, uši a vlasy.Tento obrázek poukazuje na nedostatek sebevědomí.On neměl podepsat návrh,tak možná, že se necítí pohodlně v jeho roli, jako ostatní členové kapely.
Harry
Tato kresba je velmi výstižná.Harry dal jeho jméno do uvozovek,stejně jako design jeho slavných vlasů, který zastínil jiné rysy obličeje.On sám připouští,že díky jeho vlasům je nejuznávanějším členem kapely a je spokojen s pozorností.Ale jsou tu jisté obavy,že jeho popularita může být víc o jeho image než o jeho talentu.
Liam
Je to kresba s velkým úsměvem.Vidí sám sebe ,jako velkého komika kapely,-někoho, kdo dělá lidi veselými, i když se cítí smutní nebo unavení.Obrázek ukazuje na Liamovo problémy v dětství, které se mu podařilo překonat a teď má zdravé sebevědomí a sebedůvěru.Navíc si uvědomuje,že jeho role v kapele je taková, že zvedne ducha humoru.

Zdroj:The Sun
vlastní překlad,prosíme nekopírovat!!!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lia Lia | Web | 7. february 2013 at 19:07 | React

Já jsem tě tam neměla protože jste se nezapsali do kontroly ale zůstáváme affs pořád :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement