Complicated but Maybe it is love...? 1.díl

3. march 2013 at 18:38 | *Sárinqa*
Nevím, jak bych začala.. Tak třeba tak, že jsem se konečně odhodlala zveřejnit první díl mé fan fiction Complicated but Maybe it is love...? Chci se omluvit, že to trvalo tak dlouho, ale nebyl nějak čas a snažila jsem se naplno věnovat mé vícedílné ff s Joshem :) Tak tady je první díl :)


1.díl- SEZNÁMENÍ

Byl první školní den a tak jsem šla znuděně do školy. Právě jsem měla nastoupit do druháku na naší střední, kterou moc v lásce nemám. Měla jsem sluchátka v uších, do kterých mi hrála má oblíbená písnička, takže jsem byla myšlenkama mimo realitu. Zároveň jsem se snažila najít klíče v tašce, takže jsem moc nesledovala dění kolem sebe. Až když jsem do něčeho narazila, vrátila jsem se do reálného světa. No, spíš když jsem vrazila do někoho. Přede mnou na zemi seděl kluk a koukal stejně vyjeveně, jako já. Rychle jsem si svyndala z uší sluchátka a začala se mu omlouvat a sbírat papíry, které mu vyletěly z tašky. "Promiň, já tě jaksi neviděla a-" "A ani neslyšela, je mi to jasný." doplnil mě, kouzelně se zasmál a prohrábl si své hnědé lesklé vlasy, které mě okamžitě okouzlily. Vlastně, on celý byl hodně hezký. "Nechceš pomoct?" nabídla jsem mu ruku, kterou ochotně přijal a vyhoupl se do stoje. Nebyl o moc vyšší, než já. "Díky, ale asi bych už měl jít, abych zabral nějaké dobré místo." usmál se a já přikývla, i když bych si s ním nejradši aspoň ještě chvíli povídala. Rozešel se k vchodovým dveřím, které mi podržel a zmizel v davu studentů, kterých je na škole celkem dost. Jen jsem si povzdechla a vydala se ke své třídě.
Celý den jsem strávila přemýšlením o něm. Nikdy jsem ho tu neviděla, ale na prváka nevypadal. Vypadal víc vyspěleji než lidi v prváku a tak jsem usoudila, že k nim nepatří. Pořád jsem ho před sebou viděla. Ty jeho hnědé, jemně rozcuchané vlasy, studánkově modré oči a dokonalý rošťácký úsměv mě nenechávaly chladnou. Vyčítala jsem si, že jsem se ho aspoň nezeptala na jméno. Ale pak jsem si uvědomila jednu věc.. Přeci nemůže být až tak těžké zjistit, jak se jmenuje a další, pro tuto dobu, pouhé maličkosti.
Dá se říci, že během pár týdnů jsem měla poměrně hodně informací o NĚM. Jeho celé jméno je Louis William Tomlinson, je mu 19 a přestoupil z jiné střední školy k nám rovnou do čtvrťáku. Prý krásně zpívá a této "zbraně" využívá převážně na balení holek. Podle všeho nemá rád rýži, ani moc tučná jídla. A poslední důležitá informace, která mě zároveň bolí, je, že má přítelkyni, na škole velice oblíbenou Eleanor.
Fakt, že měl přítelkyni a já tím pádem neměla moc šancí s ním být více než kamarádka, mě bolel. Ale byl tu menší problém, já nejsem ani kamarádka. Jsem obyčejná holka, která do něj vrazila a od té doby si jí ani nevšiml. Každý den jsem je spolu potkávala, když byli ve společném objetí nebo když se procházeli po chodbě, ale on mě naprosto ignoroval. Ani na pozdrav mi neodpověděl. Doufala jsem, že když jsme spolu mluvili, že aspoň ten pozdrav... Dobře, sice jsme spolu mluvili tak tři minuty, ale i to se počítá a zasloužila bych si aspoň odpověď na můj pozdrav, nebo snad ne?

Takže takto by mohl skončit první díl této povídky :) Leni, nevím, jestli jsi čekala něco víc, nebo ne, ale celkem jsem se snažila a další díl snad bude zase lepší :D A někdy tam dám i tu židli i tu lavičku, slibuju :D Všem, kdo si to přečtou, chci poděkovat a budu ráda za komentář či hvězdičku :)
 

2 people judged this article.

Comments

1 ~ Sámoška ~ ~ Sámoška ~ | Web | 3. march 2013 at 19:16 | React

super, píšeš moc hezky :) těším se na další díl :)
btw, dokonalý lay :)♥

2 Barča Barča | 3. march 2013 at 19:33 | React

Sáry úžasný dej další brzo! a tu ff pro mě taky brzo! :D píšeš vážně nádherně!! :)

3 Sárinqa Sárinqa | Web | 3. march 2013 at 19:35 | React

[1]: Děkuju, moc si toho vážím :) a děkujeme :)

4 Sárinqa Sárinqa | Web | 3. march 2013 at 19:37 | React

[2]:  A Barčo, moc děkuju a jen co zítra přijdu ze školy, budeš jí tu mít, slibuju :D :)

5 misice misice | 3. march 2013 at 21:38 | React

Sáry je to hodně hezký,taky bych chctěla umět takhle psát :))A ten děj ♥ je to opravdu povedený,ale ten další prosím trochu rychleji a s lavičkou :3 děkuju :)) (y)

6 Sárinqa Sárinqa | Web | 3. march 2013 at 21:40 | React

[5]: ten díl bude rychleji, slibuju :) děkuju a s lavičkou? no dobře, zkusím to tam nějak vložit, hned do toho dalšího ;) :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement