Diary + ///Funniest moments - Niall Horan

9. march 2013 at 19:58 | *Mishelle* |  Diary
Takže chci Vám oznámit,že Vás miluju,za poslední měsíc celkem vzrostla návštěvnost a my se Sárkou jsme za to hrozně moc rádi ani nevíte jak :-)) ...Chci také poděkovat Karolíně Marešové za úžasnou kresbu!!je vážně úžasná ,chtěla bych takhle umět kreslit! :-) No a prostě tenhle blog máme celkem krátkou dobu,ale doufáme,že nám dlouho vydrží!! :-) Za posledních pár měsíců se toho docela dost změnilo vystřídaly jsme asi 4 layouty a napsaly asi 373 článků,myslím si ,že se postupně zlepšujeme :-)).. To by bylo asi tak nějak všechno, co jsem vám chtěla říct :-))
No a ještě jsem jen chtěla ,že One Direction jsou už asi úplně všude, páč moje ségra je jí 7 let no a dneska si koupila Mateřídoušku toje takovej ten časopis pro děti ,,no a hned jak to začla číst tak tam objevila celou dvojstránku o One direction no a kluci jsou taky v časopisu Glanc jestli náhodou znáte ten si kupuje moje mamka byla tam asi 4 stránka o The Beatles a pak takovej malej sloupeček o tom že kluci z One Direction jsou novodobí Beatles :-))
tákže pokud jste to všechno přečetli tak gratuluju!!
aa já si prostě nemohla pomoc a tak Vám sem přidávám video,které sjíždim celej den já z toho Niallka prostě nemůžu a ta písnička se k tomu skvěle hodíí!! :-) ....tak ted už jsem to konečně všechno napsala a jdu vám sem přidávat novinky co se dneska objevili!! :-))
VAŠE MISHELLE XX

P.s on je tak dokonalej!! např ten jeho smích v 0:42 :-)
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement