Realita? 2/3

4. march 2013 at 20:28 | *Sárinqa* |  Realita?
Včera jsem sem posílala jednu ff a dnes vám se pošlu ještě další :) Měla mít pouze dva díly, ale natáhnu to na tři, tak snad mě Baruš nezabiješ, ale do konce týdne by tu měl být určitě :) Tak snad se vám předposlední díl bude líbit :)

1díl si můžete přečíst zde: http://love-directioners.blog.cz/1302/realita-1-2


A proto právě teď sedí tady sama a o milovaném Louisovi nemá žádné informace. Prstýnek od něj žmoulá v ruce a slzy jí na tvářích tvoří mokré cestičky. Z přemýšlení ji vyrušil doktor, jež jí položil ruku na rameno. Leknutím sebou mírně trhla a zadívala se do doktorovy vyčerpané tváře, jež nesignalizovala žadné pocity. "Je mi to líto slečno, ale váš přítel, Louis Tomlinson, před chvílí svým zraněním podlehl." smutně se na ni podíval a s povzdechem odešel. Koukala před sebe a na chvíli přestala dýchat. To přece nemohla být pravda, je to jen hloupý žert. Sice pěkně debilní žert, ale radši by byla, aby k ní někdo přiskočil a zakřičel,, že to celé je jen vtip.. Jenže, ono nic takového nepřicházelo. Lidé dál chodili nemocniční chodbou a jí se v očích tvořily nové a nové slzy. Zamotala se jí hlava a sesunula se k zemi. Pak už jen tma.
"NE!" vymrštila se do sedu a nemohla uvěřit, co se stalo. "To nemůže být přeci pravda." stírala si slzy z tváře a rozhlížela se po pokoji a spousta věcí jí nedávala smysl. Když poslední věc, která se jí vybavovala byla to, jak omdlela v nemocnici, tak co dělala tady? Jak se mohla ocitnout v ložnici jejich společného baráčku? Až teď pootočila hlavu na Louisovu půlku postele. Byla rozestlaná tak jako vždycky, když Louis vstal. A to je další věc, která jí vůbec neseděla. Ještě včera přece byla uslaná a teď, jako by v ní někdo ležel.
Chvilku se vzpamatovávala a pak opatrně vstala z postele. Ze skříně si vyndala jeho voňavý župan a následně si ho na sebe vzala. Zhluboka se nadechla a pomalu se vydala ke koupelně, kterou mají na chodbě, přímo naproti ložnici. Když stála před dveřma koupelny, zdálo se jí, že teče voda a pomalu se začínala bát. Ale i tak, zvědavost byla silnější, než strach a tak se zhluboka nadechla a stiskla kliku dveří, které následně otevřela.
"Hej, můj župan." uslyšela hlas vycházející v okolí sprchy. Ten hlas. JEHO hlas! "Louisi?!" vykřikla a rozeběhla se ke sprše. Odhrnula závěs, jenže nikdo tam nestál. Než se stihla otočit, hedvábné ruce jí zakryly oči a ona se zlehka pousmála. Rychle se otočila a Louise objala tak pevně, jak jen dokázala. "Ty jsi v pořádku? Nic ti není?" dostala ze sebe, než se znovu rozbrečela. "Proč bych neměl být v pořádku?" zeptal se opatrně a přitiskl si ji k sobě ještě víc, i když si myslela, že víc už to nešlo. "Takže to byl jen sen?" zalapala po dechu a odtáhla se od Louise tak, aby mu viděla do těch překrásných očí. "Jenom zlý sen, nic se nestalo a ani nestane. Už jsme zase spolu." dal jí polibek na tvář, znovu si ji přitiskl k sobě a kreslil uklidňující kroužky na zádech.

Tak a příště už bude vážně konec :) Napadla mě ještě jedna věc, jak to ukončit, ale náladu mám totálně zkaženou a mám chuť psát něco smutnýho, ale u týhle ff by mě kámoška za špatný konec asi zabila (jak si mi vyhrožovala ;* :D) a tak kdo ví, třeba z té dnešní nálady něco vzejde :) Mám naplánováno trochu napětí, ale protože ráda napínám a navíc, nemám tu správnou náladu, skončím to takhle. Snad se díl líbil a budu ráda za každý komentář či hvězdičku :)
 

10 people judged this article.

Comments

1 Barča Barča | 4. march 2013 at 20:46 | React

Je to pěkný, ale asi tě zabiju! tak dlouho zase čekat? si robiš srandu ne? :/ :D fuuuuuuuuu je zvláštní, že je to jen sen trošku jsem to nepobrala kdy vůbec usnula?? to jak seděla na té pohovce to už byl sen?  :D :)

2 Sárinqa Sárinqa | Web | 4. march 2013 at 20:53 | React

[1]: bylo to narychlo sepsaný, takže promiň, jestli tam je něco k nepochopení :(
Všechno se jí ztm zdálo :) a nejpozději ve čtvrtek to přidám, slibuju ;)

3 Barča Barča | 4. march 2013 at 20:57 | React

ok! :D :)

4 misice misice | 4. march 2013 at 21:00 | React

Krásné,ale děsíš mě :DD

5 Sárinqa Sárinqa | Web | 4. march 2013 at 21:02 | React

[4]: děkuju :)) A proč tentokrát? :D

6 Bibi Bibi | 10. march 2013 at 16:11 | React

Tak kde ten poslední díl vázne? Už se nemůžu dočkat :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement