One Direction- 3 Years

23. july 2013 at 0:00 | *Sárinqa* |  Diary
Do X-Factoru přišlo pět mladých, krásných a talentovaných kluků, kteří si chtěli splnit svůj velký sen. Pět naprosto obyčejných kluků, kteří změnili svět a nenávratně se zapsali do dějin. Pak nastal pro nás všechny důležitý den, 23.7.2010. Den, který změnil život nejenom těmhle pěti klukům a jejich rodinám, ale i několika milionům lidí po celém světě! Mluvím o dnu, kdy v BootCampu vznikla skupiny, která si dala název One Direction. A dnes uplynuly přesně tři roky od tohoto dne. Z těch pěti neznámých kluků se vyvinul fenomén, který nemá obdoby.
Od té doby se toho stalo mnoho, ukázali nám, že každá z nás je krásná během 3minut a 27sekund. Každý z kluků nás něco naučil. Naučili nás, že si musíte užívat života, jak jen to jde a dokud můžete. Naučili nás, že máme být sami sebou a na nic si nehrát. Naučili nás, že se máme mít rádi tací, jací jsme. Naučili nás být silní a nevzdávat se až do konce. Naučili nás věřit v sami sebe. Naučili nás bojovat za svoje sny a ukázali nám, že nic není nemožné.
Nemůžu uvěřit, že už to jsou tři roky...Jako by to bylo včera, když jsem slavila dvoulété výročí této skupiny. Ani se nenadějeme, a bude to deset let, dvacet let...Vím, že za několik let, nebude jich mnoho, budu sedět u televize s mými dětmi a budu mít puštěný kanál s písničkami. Najednou zaslechnu tony písničky od kluků, které jsem nikdy nepřestala milovat. Odložím rozečtený časopis a zadívám se na televizi, mé oči se brzy zalijí slzami. Zesílím hlasitost a budu si potichu broukat slova písničky. Najednou se mi promítnou všechny důležité vzpomínky, související s touto skupinou. Vybavím si, jak jsem netrpělivě čekala, až jim vyjde jejich další CD. Jak jsem vstávala brzy ráno, jen abych slyšela premiéru jejich písniček na The Hits Radio, nebo naopak byla vzhůru dlouho do noci, abych viděla jejich TwitCam. Vybavím si jejich vystoupení, film a koncert, na který jsem šla a byla nejšťastnější člověk na světě. Ty nekonečné hádky s hatery, slzy, když jsem je viděla brečet. Naopak také úsměvy, kdykoliv jsem viděla jejich fotku či video. Promítnu si všechny své plakáty, tričko, CD, DVD, podepsanou fotku, kterou jsem získala.
Když písnička skončí, proberu se z jakéhosi tranzu a otřu si své slzy stékající po mých tvářích. Děti budou mít vystrašený výraz, nebudou chápat, co se stalo. A zřejmě to nikdy nepochopí, pokud se ovšem nezamilují do někoho tak moc, jako já do nich. Otřu si slzy a usměju se, nebudu jim to vysvětlovat, nepochopili by to a byli by akorát více zmatení. Vezmu si znovu svůj rozečtený časopis a opět začnu číst, děti opět začnou koukat na televizi. Vrátím se ke svému životu, ale na tyhle kluky nikdy nezapomenu. Vždy je budu mít ve svém srdci. Vždy buduu directionerka.
#DirectionerTillTheEnd
Moc jim přeji, aby si našli dívky, které budou milovat a ony budou milovat je. Aby měli krásné zdravé děti a měli se dobře. Vím, že já součástí jejich života nebudu. V jejich očích budu vždy jen další fanynka, která se zamilovala do těchhle pěti kluků. Bolí to, ale zároveň vím, že to tak má být.
Jak to zakončit? Snad HAPPY BIRTHDAY ONE DIRECTION!!!
 

1 person judged this article.

Comments

1 DeNisQa DeNisQa | Web | 23. july 2013 at 11:35 | React

Nádherně jsi to napsala :)♥

2 *Sárinqa* *Sárinqa* | 23. july 2013 at 21:56 | React

[1]: Děkuji, jsem ráda, že se ti to líbilo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama